Proti-spamová politika

Jak neposílat spam...

prison-barsNemáme rádi spam!

SPAMové zprávy škodí Vám i Vašemu okolí. Nemáme rádi spam a posíláním spamu porušujete české zákony. Proto si vyhrazujeme právo ukončit bez udání důvodu s kýmoliv naší spolupráci, pokud prokazatelně zjistíme, že rozesílá spamy.

Posílejte zpráve jen do kvalitní, čisté a vlastní databáze!

Jak zajistit, aby Vaše zpráva nebyla spamem?

Čistá a korektní databáze

Posílejte Vaše zprávy pouze lidem, kteří k tomu dají souhlas. V tomto bodě výrazně doporučujeme používat potrvzení Double Opt-In, které aplikace AutoMail nabízí. Jedná se o dvojité potvrzení přihlášení. AutoMail sám rozešle lidem z Vaší databáze zprávu o tom, zda chtějí získávat novinky z Vaší společnosti. Pak stačí, když příjemce klikne na odkaz v emailu a automaticky se zařadí mezi potvrzené kontakty. Vy pak máte i dosvědčení, že klient si zprávy skutečně vyžádal.

Druhou možností je posílání zpráv kontaktům, které máte z Vaší obchodní činnosti. Ze zákona můžete posílat své zprávy svým minulým obchodním kontaktům, ale pouze se sdělením, které pojednává o podobné problematice, o kterou se daný klient zajímal.

Legislativní prvky elektronické komunikace

Dejte si pozor, aby ve Vašich emailech byly všechny potřebné legislativní prvky. A to zejména označení zprávy jako obchodní sdělení, adresa Vaší společnosti a odkaz pro odhlášení z odběru.